Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Diyetisyen Dilara Koçak, ''Kişi önce kendini tanımalı. Ne gibi hat...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXoky4OgJ3UY6-vNpW0IAvHqTqh95E5MzUihNYsYFp1CTForQykP0A_OXKsmBofBZcwEJIqY2Z1WDWbLzxteg2D2dlummVsKAcSn_QJOE3Gqg5LFqxhFpDiEQuVIPsnTZ2xzxWjqXmEzk/s1600-rw/Obezli%25C4%259Fin+nedeni+tembellik.jpg)
Ailede varsa çocuk obez olabilir
Koçak, genetik faktörlerin de büyük önem taşıdığını belirterek, anne-babadan birinin şişman olması halinde çocuğun şişman olma riskinin yüzde 40, her ikisinin de şişman olması halinde yüzde 80'e çıktığını vurguladı. Koçak, ''Uluslararası literatür şunu diyor; 'ılımlı miktarlar üzerinden konuşun'. Alkolü de ılımlı miktarlar üzerinden tavsiye ediyoruz, fast-food'u da...'' şeklinde konuştu.
Eğitim düzeyi obezliği etkiliyor
Ülkedeki şişman bireyler incelendiğinde eğitimin gerekliliğinin ortaya çıktığını anlatan Koçak, ilk sırayı okuryazar olmayanların aldığını, bunu da sırasıyla ilk-ortaokul, lise ve üniversite mezunlarının takip ettiğini söyledi. Koçak, ''Bu da bize çözümü söylüyor; insanları eğiteceksiniz. Burada da en önemli nokta kadınlar. Çünkü onlar mutfaktalar. Onları pişirme ve miktar konusunda eğitmek lazım'' diye vurguladı.
Anneler ne yapmalı?
Çocuğu fast-food ya da patates kızartmasını çok seven annelere de önerilerde bulunan Koçak, ''Hamburgerin ne sıklıkla yedirildiği kadar, nerede yedirildiği de önemli. Bir de çocuğa şu öğretilmeli; 'evet biz bugün hamburger yemeğe gidiyoruz, ama mutlaka akşam sebze yemeği yiyeceksin. Öğlen de meyve'. O çerçeveyi çocuğa öğretmek lazım. Yasaklanmamalı, ancak mutlaka miktarı ayarlanmalı. Yasaklanırsa, bu kez gizli gizli yer'' şeklinde konuştu.
Hiç yorum yok