Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Son haberler

latest

Bedenin şifresini çözerek kalıcı zayıflayın

Sağlıklı, açlık krizlerine girmeden ideal vücut hatlarına sahip olarak  zayıflamak  istiyorsanız metabolizmanıza hangi besinlerin uygun oldu...

Sağlıklı, açlık krizlerine girmeden ideal vücut hatlarına sahip olarak zayıflamak istiyorsanız metabolizmanıza hangi besinlerin uygun olduğunu seçebiliyor, Parmak İzi yöntemiyle sağlıklı bir şekilde fit kalabiliyorsunuz.

Yapılan kan, hormon, kan şekeri, enzimler ve diğer parametreler göze alınarak 3 bin besin içinden metabolizmanıza en uygun besinler belirlenip sağlıklı kilo vermeyi sağlıyor. Kişi, açlık krizine girmeden kendi metabolizmasına uygun yiyecekleri tüketerek sağlıklı beslenmiş oluyor. Ayrıca uygulanan yöntemle; var olan tansiyon, şeker, tiroid gibi hastalıklarda gözle görülür ölçüde düzelmeler gözleniyor. Kişinin parmak izi gibi çalışacak bu beslenme uygulamasıyla kişinin ne yiyip ne yemeyeceği, hangi saatte ne tüketeceği, nelerden uzak durması gerektiği belirlenebiliyor.

Yüzlerce diyet çeşidi deneniyor ancak her diyet kişinin zayıflamasına yardımcı olmuyor. Kişiye ait DNA’ların, kodların, kan grubunun, hormonların beslenmede önemli bir faktör olduğunu belirten Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek, salt diyet programlarının kişiyi zayıflatmayacağını, kişiye özel sağlıklı beslenmeyle fit kalmanın mümkün olduğunu söyledi. Önemli olan kişinin metabolizmasına ve değerlerine uygun beslenmesi olduğunu vurgulayan Emre Çiçek, “Her kişinin nasıl ki parmak izi farklı ise metabolizması da farklıdır bu yöntemde her kişinin değerlerine özel uygulanıyor” dedi.

Çiçek, “Bu program sayesinde, kilo problemleri neredeyse kalıcı olarak ortadan kalktığı gözlemlenmiş, şok diyetlerden uzak olan bu program, kişiye özel olduğu için öncelikle kişinin sağlık durumu düşünülerek hazırlanıyor. Bu yöntem uygulanırken kişinin metabolizma dengesinin, en verimli şekilde çalışması hedeflenerek mevcut hastalıklarında beraberinde tedavi edilmiş oluyor. Örneğin, şeker, kolesterol, tansiyon, tiroid gibi sorunlarda gözle görülür ölçüde düzelmeler oluyor” açıklamasında bulundu.

Yaza Fit Girin!

Yaz mevsimine fit bir görünümle girmek isteyenlere metabolizmalarını yaza hazırlamalarını öneren Çiçek, kişinin kaç saatte besleneceğini gün içinde kaç saat aç kalacağını hatta yemeğe hangi lokma ile başlayacağına hangi lokma ile bitireceğine kadar özel bir program uygulandığını belirtti. Programdaki temel amacın; kişinin tamamen kendi bünyesine uygun sağlıklı besinleri yemesi olduğunu vurgulayan Doktor Çiçek, uygulamanın olumlu yönlerine dikkat çekti: ‘’Kendi bünyesine uygun besinler sayesinde kilo vermek isteyen hasta, eski yaşantısına göre çok daha sağlıklı besleniyor. Programları uygulayanların memnuniyeti; daha iyi uyuyabildikleri, sağlıklı beslendikleri, sarkma olmadan kilo kontrolü sağladıkları ve psikolojik olarak da olumlu yönde etkilendikleri yönünde.’’

Medikal Estetik Hekimi Emre Çiçek, bir üniversite öğrencisinin bilgisayar ve playstation oyunlarının başından kalkmayarak hareketsizlikten kilo aldığını ve hastasının kilo verme hikâyesini şöyle anlatıyor: “Bir üniversite öğrencisi bilgisayar ve playstation tutkunu bir hastamız vardı bilgisayarda sabahlara kadar oyun oynadığını söyledi. Ve de hareketsizlikten abur cubur yemekten 130 kilolara dayanmıştı ve sosyal açıdan tamamen içe kapanık asosyal hale gelmişti tüm özgüven kaybolmuştu. Bu sistemi uygulamaya karar verdi. 6 ayda 89 kiloya düştük şu anda hem sosyal hem çok rahatlıkla spor yapabiliyor. Ve de çok başarılı bir şekilde hayatına devam ediyor.”

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Sosyal Sorumluluk Projesi
Net Gazete Haber| Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji | Ekonomi | Dünya | Medya |