Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Son haberler

latest

Göbeğinden bir türlü kurtulamayanlara

Japonlar bu kez bölgesel yağlar için kolları sıvadı. Yaz başında göbeğinden hemen kurtulmak isteyen, vücudu sarkan, yan simitlerinden şikâye...

Japonlar bu kez bölgesel yağlar için kolları sıvadı. Yaz başında göbeğinden hemen kurtulmak isteyen, vücudu sarkan, yan simitlerinden şikâyetçi olanların imdadına FDA onaylı 4D lift yöntemi geliştirildi.

Bu yöntemle ilk seanstan itibaren vücut, gerginleşiyor, şekil alıyor ve yağlar yok ediliyor. Hem de ameliyatsız!

Japonların son teknolojisi 4 boyutlu yöntem siz uyurken vücuttan yağ atılımını gerçekleştiriyor. Yaklaşık bir saat süren uygulamanın ilk seansından itibaren göbek yağları gidiyor, kol, bacak, karın ve gıdı sarkmaları son buluyor! Dünyadaki son sistem olan 4D lift yöntemi ameliyatla yağ aldırma operasyonlarının ve vücut germe işlemlerinin üstüne çıkıyor.

Sabah Başka Öğlen Başka Kilo

Kendine zaman ayırmakta zorlanan yoğun çalışma hayatındaki kadın ve erkeklerin öğle aralarını fırsat bilerek herhangi bir acı ve sızı duymadan bir saatlik bir sürede birkaç beden incelip sıkılaşabildiklerini belirten Türkiye’nin ilk Güzellik Koçu ve Estetik Uzmanı Meltem Şarkışlalı; “Güne fazla kilo ile başlayan kişi öğle molalarında 4 D teknolojisi ile birkaç beden incelmiş olarak günün kalan kısmına devam edebiliyor. Sizdeki değişimi görenler ne olduğunu anlamakta zorlansalar da iyi göründüğünüz konusunda ortak fikirde buluşuyor” dedi.

4 D Japon teknolojisini ülkemize ilk kez getiren Meltem Şarkışlalı, 4. boyut zayıflama ve vücut şekillendirme yöntemi hakkında şöyle konuştu: “Vücut biçiminiz, cilt tonunuz, diyet ve egzersiz planınız ne olursa olsun, zaman içerisinde cildimiz elastikiyetini yitirir. Kolajen yapısı zayıflar ve belirli yağ kümelerinden kurtulmak daha da zor hale gelir. Yerleşmiş kilolarından pek çok yöntemi denemesine rağmen kurtulamamış olanlar, doğum, yaş faktörü ve kilo alıp vermeye bağlı olarak göbeğinde, kol ve bacak içlerinde ve gıdı bölgesinde sarkmalar yaşayanlar, inatçı selülit görünümünü ile bir türlü başa çıkamayanlar, Japon teknolojisinin son ürünü olan 4. boyut yöntemi ile herhangi bir ağrı ve acı duymadan kilo ve cilt sorunlarından bir saat süren tek seans uygulamayla kurtulabilirler.”

Bu Yöntemi İlk Olarak Victoria Secret Mankenleri Uyguladı

Tatile bir hafta kala bile uygulanan ve etkisini çok çabuk gösterdiği söylenen bu yöntem ayrıca Victoria Secret mankenlerinin defile öncesi fit görüntülerini korumak adına kullandıkları yöntem olarak da adından söz ettirmekte. Kâbus haline gelen bölgesel yağlardan kurtaran 4D Lift yöntemi Türkiye’de de zayıflamak isteyen ünlüler tarafından kullanılmaya başlandı. Estetik Uzmanı ve Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, 4D Lift yönteminin herhangi bir yan etkisi olmadığını ve her yaş grubunda güvenle kullanılabileceğini belirtti’.

Kilo Vermekte Zorlanan, Cerrahi Müdahalede Riski Taşıyan Şeker ve Tiroid Hastaları için de İdeal

İnatçı Kilolara Dört Koldan Müdahale

Meltem Şarkışlalı; yağ aldırma ya da cilt toparlatma ameliyatlarına gerek kalmadan ilk seans uygulaması ile hemen incelmek ve daralmak isteyenler için son teknolojik donanıma sahip olan 4 D lif yönteminin bir devrim niteliğinde olduğunu söyledi. Yöntemin, vücudu dört koldan hızla tedavi ettiğini ve orantısız bir incelmenin söz konusu olmadığını vurguladı. Şarkışlalı; “Özellikle göbek ve basen bölgesindeki fazla ve inatçı yağlardan kurtulmak isteyenler, kilo alıp vermeye bağlı iç bacak ve kollardaki elastikiyeti geri kazandıran 4 D lift teknolojisiyle, vücudunuzu gerginleştirip, tek seansta incelmek mümkün oluyor.

Vücudu ameliyatsız şekillendiren bu yöntem göbeği eritiyor ve düzleştiriyor, kolları gerginleştiriyor, selülitleri tek seansta yok ediyor. Multi-Polar elektro manyetik titreşimli alan teknolojisiyle, gerçek zamanlı termal geri bildirimle birleştirilip kullanılan bu uygulama, bölgeye göre yaklaşık bir saat sürmektedir. Sarkmalardan ve inatcı yağlardan kurtulmak için, ilk seanstan itibaren etkileri görülmeye başlar.

Tüm cilt tiplerinde yüzde yüz güvenli, ağrısız ve sızısız ameliyatsız tedavi sunar, göbek yağlarından ve kollardaki sarkmalardan kurtarır. Her yaşa uygun olan bu yöntemle acısız ağrısız bu uygulama sırasında uykuya bile dalabilirsiniz” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Sosyal Sorumluluk Projesi
Net Gazete Haber| Kadınca | Zayıflama | Spor | Sağlık | Güzellik | Yaşam | Moda | Cinsel Sağlık | Haber | Teknoloji | Ekonomi | Dünya | Medya |